درباره هانا چرم

داستان شکل گیری برند هانا چرم مشهد (ثبت شده با نام تجاری هانا چرم برتر) را با روایت آقای سعید منتظری، مدیریت مجموعه هانا چرم، می‌خوانیم:

همه چیز از یک اتفاق و حرکت کوچک در زندگی من شروع شد.

هانا چرم تلفیق پشتکار و خلاقیت

در یک برهه زمانی در چرخش روزگار، به این نتیجه رسیدم که بهترین راه برای داشتن یک شغل خوب و آینده‌دار، فراگیری هنر است. در آن زمان دایی بنده، کارگاه کوچک تولیدی دستکش چرم داشتند و من تصمیم گرفتم که شش ماه بدون حقوق در کنار ایشان به فراگیری هنر تولید دستکش چرمی بپردازم. در همان زمان مطلع شدم که چرم مشهد، استخدام نیرو دارد و برای مصاحبه و تست دوزندگی دستکش به آنجا مراجعه کردم و قبول شدم. بعد از سه سال با کلی طرح و ایده که برای طراحی دستکش‌های متنوع داشتم در سال 1386 کارگر نمونه شدم.

شروع هانا چرم | تولید و فروش عمده محصولات چرمی در مشهد

سال‌های 1388 تا 1389 به دلیل تیراژ زیاد تولید چرم مشهد، از کارخانه بیرون آمدم و به عنوان پیمانکار چرم مشهد از صبح تا ۱۲ شب در یک مغازه کوچک، دستکش‌های چرم مشهد را می‌دوختم؛ کم کم یک کارگاه ۶۰ متری گرفتم و با ۸ نفر نیروی کار، برای دیگر همکاران مطرح مشهد نیز دستکش چرمی تولید می‌کردم.

با لطف خدا در سال 1399 توانستم یک کارگاه ۳۰۰ متری با تعدادی دستگاه چرخ و پرس و پرسنل مجرب تاسیس کنم و بطور تخصصی به تولید بپردازیم که همچنان برخی محصولات برندهای مطرح کشور (نوین چرم، چرم منطه، چرم افتاب، چرم رجحان) را تامین می‌کنیم.
پیشنهادات بسیاری از کشورهای مختلف از جمله آلمان، هلند و عمان و… داشتم، همراه با امکانات، اقامت و تجهیزات کارگاهی، ولی ترجیح دادم در کشور خودم بمانم و به کشور خودم خدمت کنم و هنر خودم را به صورت صادرات به کشورهای دیگر عرضه کنم.

خرده فروشی محصولات هانا چرم در مشهد

در زمستان 1401 پس از چندین سال تولید و فروش عمده محصولات چرمی، تصمیم گرفتیم محصولات چرمی را در مشهد با قیمت‌های مناسب نسبت به بقیه رقبا عرضه کنیم و نسبت به تاسیس دو فروشگاه در مشهد اقدام نمودیم و به این ترتیب وارد بازار خرده فروشی محصولات چرمی در مشهد شدیم که با استقبال گرم همشهریان، هموطنان عزیزم و کلیه زائرین حرم علی ابن موسی الرضا مواجه شدیم.

هدف ما  ارائه محصولات چرمی اصل و باکیفیت با قیمت رقابتی در بازار خرده فروشی شهر مشهد هست.

ثبت برند هاناچرم برتر و توسعه هانا چرم

درحال حاضر با برند “هانا چرم برتر” فعالیت خود را در حوزه تولید محصولات چرمی با کیفیت، ادامه می‌دهیم و با تولید محصولات چرمی مختلف مثل، دستکش چرم، کت چرم، مانتو چرمی، کیف چرم، کمربند چرمی، کلاه چرم و دیگر محصولات چرمی، چشم انداز توسعه تولید و تنوع محصولات و گسترش شعب فروش در کشور و صادرات محصولات هانا چرم را برای خود ترسیم کرده ایم.

در آخر پس از سال‌ها تجربه و کسب هنر و تلاش‌های بی‌وقفه، معتقدم که زندگی هر انسان داستانی است پر از اتفاقات خوب و بد. موفقیت در چنگ انداختن به خوبی هاست و نادیده گرفتن بدی‌ها و پوچی‌ها.

جهت خرید عمده محصولات چرمی هانا چرم برتر، از طریق صفحه تماس با ما درخواست خود را ارسال نمایید.